AUTO-KREDIT

FINANČÍ PROGRAM PRO MOTORISTY

KDO K NÁM JEZDÍ, MÁLO PLATÍ

AUTO-KREDIT

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím častěji k našim běžným denním úkonům. Jenže je zapotřebí taky myslet na pohodu a bezpečnost při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím pravidelněji automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu našich služeb připíšeme určitou finanční částku pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. 

Jak to funguje

Každý klient, který využije naše služby, může vstoupit formu registrace do program a získat tak ze všech vlastních realizovaných zakázek finanční ohodnocení a tím si naspořit na další výdaje v rámci námi poskytovaných služeb. Po registraci, která je dobrovolná a nezavazuje klienta k žádné povinnosti vůči nám, jako poskytovateli, získá klient od nás počáteční vklad 300 Kč, který může následně čerpat, nebo si ho ponechat pro další navýšení. Z počátečního vkladu a naspořené částky se nic po čase nestrhává, takže od registrace má klient našetřeno 300 Kč a můžete kdykoliv dle potřeby čerpat. Je to prosté a jednoduché, kdo k nám jezdí, méně platí. 

Jak se zaregistrovat

Aby bylo možné se registrovat, je nutné u nás realizovat nějakou zakázku např. výměnu autoskla, nebo servis v hodnotě minimálně 5 tisíc Kč. V případě výměny čelního skla neřešíme výše minimální hodnoty. Registrovat se můžete v tentýž den realizace zakázky, kdy obdržíte od nás k vyplnění registrační formulář, na základě kterého vás následně zaevidujeme a poskytneme k programu veškeré informace. Nebo následně kdykoliv do jednoho měsíce od opravy vyplněním níže uvedeného formuláře. Dále již není potřeba nic řešit, protože se o vše již postaráme my

REGISTRACE

Postup registrace

Registrovaný klient u nás získá při každém nákupu určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s  opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy, nebo získání zvýhodněných nabídek. 

Prosíme o vyplnění všech polí pro řádnou registraci. Údaje budou odeslané na vedení společnosti pro kontrolu a následně Vám bude zaslán mail a SMS zpráva o provedené registraci a získání počátečního vkladu 300 Kč.

Po registraci můžete počáteční vklad ihned čerpat!

Pro bližší informace doporučujeme se seznámit se všeobecnými podmínkami programu AUTO-KREDIT. 

Co doporučujeme

Pro optimální využití programu je vhodné se podívat na veškeré služby, které nabízíme, a podle toho naplánovat jejich využití. V případě, že nenajdete některou ze služeb, dejte nám vědět, budeme věc řešit individuálně.

Program není postavený na principu, že naše služby jsou drahé, takže si můžeme dovolit vám poskytnout nějaký finanční bonus, který jste si stejně v rámci zakázky předplatili. Jde více o individuální přístup a získání klientely, které se chceme věnovat počas celého roku.

Autoservis na rychlé opravy bez dlouhého čekání

Bezplatná výměna skla z pojištění

DOPORUČUJEME DALŠÍ SLUŽBY

Rychlé opravy během dne

Jsem servis, který opravu vašeho vozidla neodkládá na později, až bude mít čas, ale vynasnaží se vše provést v jeden den, popřípadě v co nejkratší možný termín. V případě nutné delší opravy máme pro vás náhradní vozidlo. 

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

V případě nemožnosti provedení rychlé opravy formou scelení nabízíme výměnu autoskla jak z pojištění, tak i běžným způsobem, kdy přihlížíme k okolnostem dané situace klienta a najdeme nejvhodnější způsob.