BEZPLATNÁ VÝMĚNA AUTOSKEL Z POJIŠTĚNÍ

SMLUVNÍ OPRAVNA POJIŠŤOVEN

AUTOMOBILOVÁ SKLA

OSOBNÍ | DODÁVKY | NÁKLADNÍ | AUTOBUSY | STROJE

Automobilová skla na osobní vozidla včetně nákladních a autobusů v originálním provedení, nebo cenově výhodnější s kvalitou dosahující stejných technických parametrů.  Spolupracujeme jen s předními výrobci, kteří dodávají skla do prvovýroby automobilových závodů a garantují vysokou kvalitu.

VÝMĚNA AUTOSKEL Z POJIŠTĚNÍ

V rámci smluvního vztahu s pojišťovnami zajišťujeme bezplatnou výměnu / opravu / autoskel z havarijního pojištění, připojištění a z povinného ručení. Na základě smluvních ujednání není na klienta kladen žádný požadavek. Vše je zajištěno v podobě kompletní služby z naší strany. Celá pojistná událost probíhá v součinnosti s postupy jednotlivých pojišťoven, kde je garance bezproblémové likvidace.

Jak postupovat

Stačí jen zavolat na naši infolinku 844 999 999 nebo osobně navštívit naši nejbližší provozovnu, kde za Vás  jednoduše a bezstarostně celou pojistnou událost vyřešíme.

Tým vyškolených zástupců Vám poskytne veškeré informace a zajistí vše potřebné pro řádnou a bezproblémovou likvidaci pojistné události. Po celou dobu Vám budou nápomocni.

Potřebné doklady k vyřízení

V podstatě jen základní dokumentaci, viz níže. Protože většina motoristů ani netuší za jakých podmínek má uzavřené pojištění, doporučujeme prostudovat nebo vzít sebou pojistnou smlouvu.

ZÁKLADNÍ DOKUMENTACE:
1) Malý technický průkaz, zkráceně OTP 
2)  Řidičský průkaz  (většinou každý má u sebe)
3)  Platnou zelenou kartu k vozidlu (zákonné pojištění)

U některých pojišťoven je zapotřebí: 

4)  Velký technický průkaz, zkráceně VTP – pro kontrolu technických dat (může být v kopii)

Zástupci na našich kontaktních místech vám rádi poradí a upřesní co bude potřebné doložit k pojistné události. 
Klienti, kteří již u nás byli, jsou automaticky zavedení do systému a proto již nebudou muset některé doklady předkládat.

KVALITA A ZÁRUKA

Nabízíme skla především evropské produkce od ověřených prvovýrobců, která jsou na běžná vozidla stále skladem, takže ihned k dodání na výměnu. V ostatních případech nejčastěji do 24 hodin.  Výběr skel u dodavatelů se řídí odborným posouzením s ohledem vysokou kvalitu a dodání. U každého skla se provádí pečlivá kontrola před montáži, aby se vyloučila výrobní či jiná vada. V případě následného zjištěné vady po montáží se sklo automaticky mění za nové a podle okolností se poskytne jiný výrobce ve stejné kvalitativní třídě.  

ODBORNÁ VÝMĚNA

Jsme odborný servis na automobilová skla již od roku 1995, takže za tu dobu námi prošlo tisíce vozidel a spokojených klientů. Zakládáme si na odbornosti vyškolených mechaniků a precizně odvedené práci. Používáme nejmodernější postupy a technologie lepení, které jsou prověřené, abychom nabídli co nejkvalitnější opravu k uspokojení i těch nejnáročnějších klientů. 

Běžná výměna autoskla v případě lepení je 2-3 hodiny, do těsnící gumy (starší osobní vozidla a dodávky) do 30 minut.

Expresní výměna autoskel do hodiny!

DOPORUČUJEME

AUTO-KREDIT

Po registraci Vám bude připsán počáteční kredit 300 Kč!

Registrovaný klient získá u nás při každém nákupu určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy, nebo získání zvýhodněných nabídek.

NÁHRADNÍ VOZIDLO

Zapůjčení náhradního vozidla bez účtování spotřeby PHM.

Našim klientům nabízíme po dobu opravy k zapůjčení náhradní vozidlo, kde v ceně je i spotřeba PHM, takže služba je poskytovaná zcela zdarma. Máme pro klienty připravená vozidla značky Škoda Fabia 3, která jsou u klientů v oblibě pro jednoduché a lehce naučitelné ovládání. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PO ODESLÁNÍ FORMULÁŘE VÁS BUDEME IHNED V PRACOVNÍ DOBĚ KONTAKTOVAT

INFOLINKA

844 999 999

E-MAIL

info@autosklo.com

WEB

www.autosklo.com

E-DOKUMENTY

e-formuláře

Copyright 2021© All rights Reserved. Design by Marek Strbačka