PICK-UP
NÁHRADNÍ VOZIDLO

PICK-UP SERVIS

PŘIJEDEME / OPRAVÍME / VRÁTÍME

Pick –up servis je služba pro klienty, kteří nechtějí nebo nemohou s vozidlem přijet do servisu na plánovanou či neplánovanou opravu. To znamená, že si pro vozidlo přijedeme, odvezeme, provedeme opravu a zase vrátíme zpět. Z pohodlí domova či práce máte o své auto postaráno a nemusíte se tak proplétat dopravou a řešit kdo vás odveze, nebo přiveze po opravě. Pro vaše auto přijede vždy jen zkušený řidič, který zajistí bezpečný převoz.  Službu poskytujeme pro všechny klienty, u firem s vozovým parkem v rámci správy vozového parku (fleet management) a klientům v programu AUTO-KREDIT pak nabízíme další benefity.

Jak si službu objednat

Využit pick-up servis je velice jednoduché, stačí zavolat a sdělit požadavek na opravu. Následně se dohodne termín a místo vyzvednutí vozidla. Vrácení po opravě se může lišit, podle rozsahu práce. U běžných servisních prací jako výměna autoskla, olejů a filtrů, pneuservis atd., vedených pod označením “rychlý servis”, tedy prováděných během jednoho dne, je vrácení vozidla tentýž den. Povinnosti klienta je, aby v dohodnutém čase vyzvednutí být k zastižení na telefonu, nebo již přítomen u vozidla, které by mělo být připravené k převzetí. Především je nutné, aby ve vozidle bylo dostatečné množství paliva, nenacházely se osobní nebo jiné nepotřebné, cenné či nebezpečné věci a látky, vozidlo bylo technický způsobilé, platné STK, a nebylo v nepojízdném stavu. Náš technik vozidlo převezme tak, že prvně se provede společná prohlídka a zajistí fotodokumentace, doplní se do zakázky stav ujetých km, paliva, popřípadě jiných hodnot. Klient následně obdrží od technika zakázku a vydá od vozidla klíče. Upozorni technika na některé důležité aspekty, jako např. na obsluhu autoalarmu, imobilizéru atp. Při vrácením vozidla se opět provede společná prohlídka, především opravených či vyměněných dílů, zajistí fotodokumentace, a do předávacího protokolu se uvede stav km, paliva, eventuálně další údaje.

Kdy a jak se platí za opravu a za pick-up servis

Platba za opravu může proběhnout několika způsoby. Při předání vozidla bude technik požadovat úhradu v hotovosti, nebo platbu kartou přes mobilní terminál. U registrovaných klientů v programu SVP (správa vozového parku) a AK (auto kredit) úhrada probíhá převážně převodem podle dohodnuté splatnosti. U klientů v programu AK, kteří mají „našetřený“ dostatečný finanční bonus, může dojít k čerpání, takže nemusí nic hradit. Za službu pick-up se u nás neplatí žádný poplatek a jsou již zohledněný v požadované opravě. Pokud je ale vozidlo nepojízdné a bude nutné zajistit odtah, bude již služba zpoplatněná. 

16058555_s

Náhradní vozidlo

Všem našim klientům, kteří si u nás nechají vyměnit sklo nebo provést opravu a potřebují po dobu opravy mít k dispozici auto poskytujeme náhradní vozidlo. Bezplatné zapůjčení je možné v případě zakázky v hodnotě vyšší jak 5 tis. Kč. Za zapůjčení vozidla klient u nás nic neplatí, takže ani za spotřebu PHM! Zapůjčení je tedy zcela zdarma, protože dostatečnou hodnotou pro nás je skutečnost, že jste svěřili opravu svého vozidla právě k nám. V případě zájmu o náhradní vozidlo doporučujeme rezervaci řešit předem, aby v požadovaný termín bylo vozidlo k dispozici.

Co je k zapůjčení

K poskytování náhradního vozidla jsme zvolili takové, které uspokojí všechny a to od zkušených až po začínající. ŠKODA FABIA II a III jsou nenáročné na obsluhu, obratné ve městě, a poskytující dostatečný komfort.  Vozidla jsou kompletně pojištěná a pravidelně čištěná a dezinfikovaná. Takže za bezpečnu a pohodovou jízdu odpovídáme. 

 

Rychlá oprava scelením je jen dočasné řešení a nenahradí výměnu skla!

Zapůjčení náhradního vozidla u nás ZDARMA!

DOPORUČUJEME

AUTO-KREDIT

Po registraci Vám bude připsán počáteční kredit 300 Kč!

Registrovaný klient získá u nás při každém nákupu určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy, nebo získání zvýhodněných nabídek.

RUČNÍ MYTÍ

Ruční mytí interiéru

Doporučujeme využít naši profesionální službu ručního mytí interiéru vozidla, kdy vám během několika hodin provedeme důkladné kompletní vyčištění včetně dezinfekce a impregnace. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PO ODESLÁNÍ FORMULÁŘE VÁS BUDEME IHNED V PRACOVNÍ DOBĚ KONTAKTOVAT

INFOLINKA

844 999 999

E-MAIL

info@autosklo.com

WEB

www.autosklo.com

E-DOKUMENTY

e-formuláře

Copyright 2021© All rights Reserved. Design by Marek Strbačka