My se o Vás postaráme!

PICK-UP SERVIS & NÁHRADNÍ VOZIDLO

PŘIJEDEME / OPRAVÍME / VRÁTÍME

Pick –up servis je služba pro klienty, kteří nechtějí nebo nemohou s vozidlem přijet do servisu na plánovanou či neplánovanou opravu. To znamená, že si pro vozidlo přijedeme, odvezeme, provedeme opravu a zase vrátíme zpět. Z pohodlí domova či práce máte o své auto postaráno a nemusíte se tak proplétat dopravou a řešit kdo vás odveze, nebo přiveze po opravě. Pro vaše auto přijede vždy jen zkušený řidič, který zajistí bezpečný převoz.  Službu poskytujeme pro všechny klienty, u firem s vozovým parkem v rámci správy vozového parku (fleet management) a klientům v programu AUTO-KREDIT pak nabízíme další benefity.

Jak si službu objednat

Využití pick-up servisu je velmi jednoduché. Stačí zavolat a sdělit požadavek na opravu. Poté se dohodne termín a místo, kde bude vozidlo vyzvednuto. Vrácení vozidla po provedené opravě se může lišit v závislosti na rozsahu práce. Například u běžných servisních prací, označených jako „rychlý servis“ (například výměna autoskla, výměna oleje a filtrů, pneuservis atd.), které jsou prováděny během jednoho dne, je vozidlo vráceno ještě týž den. 

Je důležité, aby klient v dohodnutém čase vyzvednutí vozidla byl k zastižení na telefonu nebo již přítomen u vozidla, které by mělo být připravené k převzetí. Je také nutné, aby ve vozidle bylo dostatečné množství paliva, neobsahovalo osobní nebo jiné nepotřebné, cenné či nebezpečné věci a látky, aby vozidlo bylo technicky způsobilé, mělo platnou STK a nebylo v nepojízdném stavu. 

Když technik vozidlo převezme, provádí se společná prohlídka a fotodokumentace. Doplní se do zakázky stav ujetých kilometrů, paliva a případně jiných hodnot. Klient následně obdrží zakázku od technika a vydá klíče od vozidla. Technik je upozorněn na důležité aspekty vozidla, jako je obsluha autoalarmu, imobilizéru atp. 

Při vrácení vozidla se opět provede společná prohlídka, především opravených nebo vyměněných dílů, zajistí se fotodokumentace a do předávacího protokolu se zaznamená stav ujetých kilometrů, paliva a případně další údaje.

Jak se platí za opravu a za pick-up servis

Platba za opravu může proběhnout několika způsoby. Při předání vozidla může technik požadovat úhradu v hotovosti nebo prostřednictvím platební karty přes mobilní terminál. Pro registrované klienty v programu Správa Vozového Parku (SVP) a Auto Kredit (AK) probíhá úhrada převážně převodem dle dohodnuté splatnosti. U klientů v programu AK, kteří mají dostatečný finanční bonus, může dojít k jeho čerpání, takže nemusejí platit nic.

Služba pick-upu vozidla je poskytována bez poplatku a je zohledněna v požadované opravě. Nicméně, pokud vozidlo není schopné jet a je nutné zajistit odtah, tato služba bude zpoplatněna.

16058555_s

Náhradní vozidlo

Nabízíme všem našim klientům, kteří si u nás nechají vyměnit sklo nebo provést opravu a potřebují během této doby k dispozici auto, možnost zapůjčení náhradního vozidla. Toto bezplatné zapůjčení je dostupné v případě, že hodnota zakázky přesáhne 5 tisíc korun. Klienti u nás za zapůjčení vozidla neplatí, a to ani za spotřebu paliva. Toto zapůjčení je tedy zcela zdarma, protože pro nás má velkou hodnotu skutečnost, že jste svěřili opravu vašeho vozidla právě nám. V případě zájmu o náhradní vozidlo doporučujeme rezervovat si ho předem, aby bylo vozidlo k dispozici v požadovaném termínu.

K poskytování náhradního vozidla jsme zvolili takové, které uspokojí všechny a to od zkušených až po začínající. ŠKODA FABIA III jsou nenáročné na obsluhu, obratné ve městě, a poskytující dostatečný komfort.  Vozidla jsou kompletně pojištěná a pravidelně čištěná a dezinfikovaná. Takže za bezpečnu a pohodovou jízdu odpovídáme. 

Rychlá oprava scelením je jen dočasné řešení a nenahradí výměnu skla!

Zapůjčení náhradního vozidla u nás ZDARMA!

DOPORUČUJEME DALŠÍ SLUŽBY

Rychlé opravy během dne

Jsme servis, který opravu vašeho vozidla neodkládá na později, až bude mít čas, ale vynasnaží se vše provést v jeden den, popřípadě v co nejkratší možném termínu. V případě delší opravy máme pro vás náhradní vozidlo. 

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

V případě nemožnosti provedení rychlé opravy formou scelení nabízíme výměnu autoskla jak z pojištění, tak i běžným způsobem, kdy přihlížíme k okolnostem dané situace klienta a najdeme nejvhodnější způsob.