PNEUSERVIS

OSOBNÍ | DODÁVKY

V rámci komplexních služeb autoservisu nabízíme taktéž pneuservis za výhodné ceny a bez čekání. V příjemném prostředí naší prodejny, kde se mimo jiné můžete dozvědět o dalších námi poskytovaných službách, nebo si prohlídnout exponáty historických i novodobých luxusních automobilů a motocyklů, vám vyměníme buď vámi dovezené pneumatiky nebo zajistíme nové dle vašeho požadavku. Máme více dodavatelů, takže výběr ve značkách i v cenách dosti veliký. 

Jako bonus nabízíme během výměny pneumatik navíc zdarma prohlídku vozidla a v případě zjištění závad nezávazný rozpočet. 

Vyvážení kol

Mnoho řidičů se dotazuje, zda-li je nutné kola při sezónních výměnách vyvažovat. Pochopitelně se tím snaží ušetřit další investice, které ale nejsou nikterak dramatické. Správně vyvážená kola prodlužují životnost pneumatik a snižují opotřebení podvozku auta. Nevyvážená kola způsobuji vibrace volantu, které se projevují při různých rychlostech vozidla a to je zároveň jeden z důvodů předčasného opotřebení pneumatiky. Chybějící závaží 10 g znásobí nevyváženost na celém kole až na 2,5 kg. Dlouhodobé testy výrobců vyvažovacích závaží ukázaly, že pneumatiky již po ujetí 2000 km bez správného vyvážení vykazují změny na dezénu pneumatiky.

Jak hustit pneumatiky

Tlak v pneumatikách je vhodné kontrolovat jednou za měsíc nebo před každou delší cestou a to v okamžiku, kdy jsou pneumatiky studené, tzn. před jízdou. Správný tlak chrání pneumatiky nejen před předčasným opotřebením a nevratným poškozením vnitřní stavby, ale optimalizuje jejich výkon a navíc snižuje riziko ztráty kontroly nad řízením vozidla. Podhuštěná pneumatika trpí více než přehuštěná. Při poklesu tlaku o 10% dochází například ke zvýšení spotřeby paliva, prodloužení brzdné dráhy a samozřejmě se snižuje její životnost.

Úschova pneumatik

Ušetřete si starosti a místo v garáži úschovou pneumatik u nás. Součásti poskytovaných služeb je i nabídka na úschovu pneumatik do další sezóny. Není tedy nutná žádná příprava před sezónou, zdali jsou pneumatiky v pořádku s dostatečným vzorkem atd., protože vše je již v naší péči včetně přípravy. Nabízíme suchý a zabezpečený sklad přímo v areálu firmy, takže v případě zjištění stavu nebo nutné výměny či odebrání jsou ihned k dispozici.

Úschova pneumatik za 100 Kč / ks

Nerozlišuje se cena za pneumatiku nebo celé kolo.

DOPORUČUJEME DALŠÍ SLUŽBY

Rychlé opravy během dne

Jsme servis, který opravu vašeho vozidla neodkládá na později, až bude mít čas, ale vynasnaží se vše provést v jeden den, popřípadě v co nejkratší možném termínu. V případě delší opravy máme pro vás náhradní vozidlo. 

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

V případě nemožnosti provedení rychlé opravy formou scelení nabízíme výměnu autoskla jak z pojištění, tak i běžným způsobem, kdy přihlížíme k okolnostem dané situace klienta a najdeme nejvhodnější způsob.