RUČNÍ MYTÍ

Čistota je půl zdraví

Naši klienti, naši přátelé

HLAVNÍ DŮVODY PROČ ZVOLIT NÁS rychlost, KVALITA, CENA & profesonální přístup

Zajišťujeme profesionální ruční mytí vozidel s nejvyšší kvalitou provedení, která uspokojí i nejnáročnější klienty. Využíváme moderní technologie a používáme kvalitní přípravky, které nijak nepoškodí díly, ale dodají jim potřebné ošetření a půvab. U nás autům věnujeme opravdu pozornost, a tak k čištění nabízíme i další služby, které s čistotou souvisí, což je skutečně důkladná dezinfekce pomoci velice účinného ozonu a kvalitního ošetření dílů včetně autoskel. Nejde nám jen o nějaké vyčištění interiéru, ale o precizní provedení, aby odvedená práce byla oceněná klienty, kteří se k nám budou rádi vracet. 

Proč u nás preferovat ruční mytí?

DŮKLADNÉ VYČIŠTĚNÍ

PROČ SVĚŘIT VYČIŠTĚNÍ VOZIDLA K NÁM

Asi každý z nás, kdo vlastní automobil, se již několikrát setkal s potřebou si po nějakém čase vyčisti interiér vozidla. Nejčastějším důvodem je nepořádek v podobě špinavých podlahových koberců od nečistot nanesených zvenčí na obuvi nebo různě odložených věcí. Umět si utřít práh a vysát interiér vozidla umí snad každý, ale provést opravdu odborné vyčištění interiéru za použití k tomu určených profesionálních přístrojů a kvalitní autokosmetiky už není tak samozřejmostí. Každý, kdo to zkusil, nám dá jistě zapravdu, že vyčistit si opravdu dokonalé interiér vozidla není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, a to nemluvě o nákupu přípravku, které se součtem práce vyjdou určitě dráž. 

Nejsme rychlomyčka, takže si na každé auto vyhrazujeme dostatečný čas, abychom se mu věnovali co nejvíce a odvedli svoji práci co nejkvalitněji. U nás vozidla musí vždy zůstat do druhého dne, protože jen tak můžeme nabídnout kvalitu, kterou požadujete.

Mokré čištění

Nabídka mycího programu

Nechceme nabízet nepřehledné množství programů, proto jsme vytvořili na základě zkušeností jeden kompletní program pro uspokojení vše, kteří si chtějí nechat kvalitně vyčistit interiér vozidla. Námi nabízený program s označením LUX je sestaven v několika postupných krocích, které považujeme za nutné, abychom skutečně dosáhli co nejlepšího efektu. Vyzkoušejte a uvidíte, že jednoduchá volba sestavená z toho nejlepšího vás kvalitou provedení nadmíru uspokojí. Pro ty, co přesto chtějí více, nabízíme doplňkové služby, nebo individuální dohodu. 

Základní nabídka programu

 • Vyluxování sedadel a odkládacích míst
 • Vyluxování koberců a podlah včetně zavazadlového prostoru
 • Mokré čištění (tepování) sedaček
 • Mokré čištění (tepování) koberců a podlah včetně zavazad. prostoru
 • Ruční čištění čalounění a plastových částí
 • Mytí mezidveřních prostor vč. okenních rámů a prahů
 • Impregnace čalounění všech plastových částí v interiéru
 • Mytí a vyleštění všech oken z vnitřní i vnější strany včetně zrcátek

Možné doplňkové služby

 • Vyčištění stropnice
 • Vyčištění a impregnace koženého interiéru
 • Ozonová dezinfekce
 • Pročištění klimatizace a neutralizace pachů včetně provonění interiéru
 • Výměna kabinového filtru
 • Technická kontrola klimatizace a doplnění chladiva

   

Příprava a mokré čištění

Před započetím čištění mokrou cestou se provede důkladné vysátí interiéru, při kterém se odstraní hrubé nečistoty a povrchový prach. Dále se vysají nečistoty z ventilačních průduchů a z nedostupných míst. Tento proces je velice důležitý a zajistí přípravu vozidla pro další činnost.

Mytí morou cesto představuje proces, kdy pomoci speciálního zařízení se nanáší na povrch bezpečný a účinný chemický roztok, který uvolňuje běžně neodstranitelné nečistoty. Ihned po aplikaci je místo odsávané, takže nedochází k žádnému prosakování. Tím se zajistí kvalitní očištění povrchu, aniž by zůstal mokrý. Tato metoda čištění je velmi účinná i na silné znečištění.

Detailní mytí a ošetření

Mytí a ošetření čalounění vozidla včetně sloupků a mezidveřního prostoru se provádí ručně ve dvou fázích. Prvně se provede bezpečné chemické umytí pro odstranění znečištěných míst. Následně se pečlivě ošetří jednotlivé díly čalounění vhodnou impregnaci pro oživení a ochranu.

OzOnová dezinfekce

Ozon je nejsilnější dostupný oxidant, který působí na bakterie a viry mimořádně účinně. Neexistuje žádný virus, bakterie ani plísně, které by ozonu odolaly. Dezinfekce ozonem má tak velmi pozitivní vliv a nevyžaduje používání těžko odbouratelných chemikálií. Ozon je forma tříatomového kyslíku O3, který vzniká elektrickým výbojem. Tento reaktivní tříatomový kyslík rychle reaguje s bakteriemi a viry, které okamžitě usmrcuje. Při této reakci se rozpadá na nám známý kyslík O2. Během této reakce dochází k dezinfekci a prokysličení, což jsou nesporné výhody pro lidský organismus. Nežádoucí zápach u automobilů má celou řadu příčin. Nejčastějším zdrojem problémů je klimatizační systém, protože kondenzát tohoto systému vytváří ideální prostředí pro růst bakterií uvnitř vozu. Ozon okamžitě zabíjí nejen všechny zápachy tvořící bakterie, fungicidy a kvasnice, ale i viry. Ozon zcela dezinfikuje ošetřovaný prostor, aniž by zanechal nějaký zbytky, a je zároveň ideálním prostředkem pro odstraňování zápachu. Různé sprejové deodoranty a levné visící prostředky typu „čerstvý vzduch“ neodstraní zápachy, pouze je maskují příjemnějšími, taktéž neodstraní bakterie, plísně a kvasnice. Ozonová metoda je momentálně to nejlepší na dezinfekci, takže s účinkem budete velice spokojení.

Postup dezinfekce

Jde o poměrně jednoduchý postup, kdy se do interiéru vozidla umístí na správné místo speciální zřízení, které se podle požadavku nastaví. Proces dezinfekce ozonizaci trvá podle typu vozidla a úrovně znečištění, tedy zápachu např. od cigaret, zvířat atd. Takže standardně je to u osobních vozidel 15 až 30 minut, u velkoprostorových jako multivany atd. pak 30 až 60 minut. Poté následuje 20 minutové dostatečné odvětrání  pro rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozonu cítit ještě asi 24 hodin. Tento zbytkový odér je možné odstranit použitím hygienického spreje.

Dezinfekce

100% PROVEDENÍ

Maximální spokojenosti je pro nás tím nejvyšší standardem a vizitkou pro opakovanou návštěvu.

KVALITA MATERIÁLU

Preferujeme jen ověřené čistící prostředky a vše s nejvyšším stupněm ochrany proti nežádoucímu účinku.

ZÁRUKA provedení

Kvalitou provedení a přísnou kontrolou oprav předcházíme reklamacím, které vždy řešíme rychle a neodkladně.

DOPORUČUJEME DALŠÍ SLUŽBY

AUTOSERVIS

Rychlé opravy během dne

Jsme servis, který opravu vašeho vozidla neodkládá na později, až bude mít čas, ale vynasnaží se vše provést v jeden den, popřípadě v co nejkratší možném termínu. V případě delší opravy máme pro vás náhradní vozidlo. 

VÝMĚNA AUTOSKLA

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

V případě nemožnosti provedení rychlé opravy formou scelení nabízíme výměnu autoskla jak z pojištění, tak i běžným způsobem, kdy přihlížíme k okolnostem dané situace klienta a najdeme nejvhodnější způsob.