SCELENÍ PRASKLIN

SMLUVNÍ OPRAVNA POJIŠŤOVEN

OPRAVY AUTOSKEL

OSOBNÍ | DODÁVKY | NÁKLADNÍ | AUTOBUSY | STROJE

Nabízíme opravy bodového poškození autoskel, tedy takzvaných “oček”, které pomoci speciální technologie zacelíme do provozuschopného stavu. Jedná se o velice rychlou a levnou opravu proti výměně skla, která za určitých podmínek odstraní viditelná poškození a zabraní dalšímu šíření. 

Co se může opravovat

Z hlediska bezpečnosti je povolené opravovat na čelním skle jen malá poškození takzvaná „očka“ do průměru 3 cm a „pavouky“ do průměru 4 cm, která nepoškodila druhou vnitřní vrstvu skla a tím mezi-skelní fólii. Taktéž nelze opravovat poškození ve výhledu řidiče, což se laicky považuje místo, které zabírá při pohybu stěrač u řidiče. Důvodem je možnost vzniku optických vad při průhledu sklem a riziko oslnění včetně rychlejší únavy zraku. 

Opravy scelením hradí pojišťovny !

Opravu scelením je možné řešit z připojištění a pro vyřízení pojistné události je zapotřebí jen základní doklady. 

ZÁKLADNÍ DOKUMENTACE:
1) Malý technický průkaz, zkráceně OTP 
2)  Řidičský průkaz  (každý má u sebe)
3)  Platnou zelenou kartu 

U některých pojišťoven je zapotřebí velký technický průkaz pro kontrolu údajů (může být v kopii)

Zástupci na našich kontaktních místech vám rádi poradí a upřesní co bude potřebné doložit k pojistné události. Klienti, kteří již u nás byli, jsou automaticky zavedení do systému a proto již nebudou muset některé doklady předkládat.

Co je nutné vědět

Aby bylo možné dosáhnout co nejlepšího efektu, kvalitního zacelení, je nutné vozidlo s takto poškozeným sklem přistavit co nejdříve. Pokud je poškození již delší dobu vystavováno povětrnostním podmínkám, především těm nepříznivým, bude zacelení nepříliš kvalitní a může časem dojít k obnovení poškození. Tento druh rychlé opravy taktéž není určen pro všechny typy skel, především není možné zacelit izotermické skla, popřípadě jinak technologicky upravovaná. Opravu je třeba brát jako dočasné rychlé řešení bez záruky, které nikdy nenahradí výměnu skla. 

Jak se postupuje

Oprava se provádí přímo na skle z vnější strany, takže není nutné sklo demontovat. Nejprve se odvrtá a odbrousí poškozená část, tak aby v místě poškození nezůstaly žádné nečistoty. Následně se pomocí podtlakové pumpy nanese roztok, který se pod tlakem dostane do všech míst prasklinky, především do jednotlivých paprsků skla (nejčastěji u čoček), aby se poškození kompletně roztokem zaplnilo. Pomocí UV lampy se nechá takto aplikovaný roztok po dobu 20 minut vytvrdit. Následně se provede zaříznutí zbytku lepidla a místo se začistí. Po opravě v místě praskliny zůstane velice malá viditelná tečka. 

 

Rychlá oprava scelením je jen dočasné řešení a nenahradí výměnu skla!

Opravy provádíme do 30 minut

DOPORUČUJEME

AUTO-KREDIT

Po registraci Vám bude připsán počáteční kredit 300 Kč!

Registrovaný klient získá u nás při každém nákupu určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy, nebo získání zvýhodněných nabídek.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

V případě nemožnosti provedení rychlé opravy formou scelení nabízíme výměnu autoskla jak z pojištění, tak i běžným způsobem, kdy přihlížíme k okolnostem dané situace klienta a najdeme nejvhodnější způsob. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PO ODESLÁNÍ FORMULÁŘE VÁS BUDEME IHNED V PRACOVNÍ DOBĚ KONTAKTOVAT

INFOLINKA

844 999 999

E-MAIL

info@autosklo.com

WEB

www.autosklo.com

E-DOKUMENTY

e-formuláře

Copyright 2021© All rights Reserved. Design by Marek Strbačka