SVP

SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU pro firmy

KDO K NÁM JEZDÍ, MÁLO PLATÍ

SVP (Správa Vozového Parku)

SVP je zvýhodněná nabídka služeb určená pro firmy, které požadují externí správu vozového parku. Veškeré starosti ohledně údržby vozidel včetně plánovaných i neplánovaných oprav, evidence a zajištění technických kontrol (STK) atd., jsou předány do naší správy za zvýhodněných provozně-finančních podmínek, které se sjednávají individuálně s ohledem na vozový park a požadavky klienta.

Jak to funguje

Vstup do programu je na základě smlouvy o spolupráci, která především zavazuje servis řádně pečovat o majetek (vozidla) klienta a nabízet lepší podmínky. Před uzavřením smlouvy jsou s klientem projednány všechny možnosti spolupráce a dojednány finanční i provozní podmínky. Uzavřením smlouvy klient poskytne veškeré důležité informace o vozidlech a jejich údržbě, aby bylo možné z naší strany nastavit optimální plán údržby a započít realizaci.

Nabídka služeb

  • elektronická správa vozidel, schvalování rozpočtů, fotodokumentace
  • hlídání termínů servisních prohlídek
  • kontrola a zajištění technických kontrol (STK, emise) 
  • přednostní kompletní servis pro osobní i dodávkové automobily
  • mobilita, servisní práce u klienta
  • zapůjčení náhradního osobního nebo dodávkového vozidla
  • zvýhodněné ceny na díly i servis
  • platby převodem 
  • kompletní řešení pojistných událostí
  • bezpečné parkovací a odstavné místo

PLATBY PŘEVODEM

Speciální nabídka pro firmy, které požaduji platby převodem na úhradu jak oprav vozidel, tak v případě pojistné události na uhrazení spoluúčasti, DPH a nadlimitu. Pokud jste firma a požadujete z provozních důvodů mít nastaven režim platby převodem, prosím o vyplnění níže uvedeného formuláře.

OBJEDNÁVKA PRO FIRMY

Jak postupovat

Pro správnou registraci je nutné vyplnit formulář objednávky. Pokud si přejete zaslat smlouvu o spolupráci (SVP) zvolte v objednávce “Pro SVP”, pro možnost platby převodem bez dalších zvýhodněných služeb vyberte Platba převodem”.   

Prosíme o vyplnění všech polí pro řádnou registraci. Údaje budou odeslané na vedení společnosti pro kontrolu a následně Vám bude zaslán směrový mail s informacemi. 

Vámi poskytnuté údaje budou sloužit výhradně jen k účelu dojednání podmínek nabízených služeb a nebudou použité k žádné další nevyžádané komunikaci ani nabídnuté třetí osobě.

DOPORUČUJEME

Pro optimální využití programu je vhodné se podívat na veškeré služby, které nabízíme, a podle toho naplánovat jejich využití. V případě, že nenajdete některou ze služeb, dejte nám vědět, budeme věc řešit individuálně.

Jsme plátci DPH, takže námi nabízené služby jsou cenově výhodné především pro firmy, které jsou taktéž plátci uvedené daně a mohou si uplatnit dopočet. Každopádně vždy hledáme optimální řešení i v případě firem, které si odpočet DPH dovolit nemohou.

Autoservis na rychlé opravy bez dlouhého čekání

Bezplatná výměna skla z pojištění

DOPORUČUJEME DALŠÍ SLUŽBY

Rychlé opravy během dne

Jsme servis, který opravu vašeho vozidla neodkládá na později, až bude mít čas, ale vynasnaží se vše provést v jeden den, popřípadě v co nejkratší možný termín. V případě nutné delší opravy máme pro vás náhradní vozidlo. 

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

V případě nemožnosti provedení rychlé opravy formou scelení nabízíme výměnu autoskla jak z pojištění, tak i běžným způsobem, kdy přihlížíme k okolnostem dané situace klienta a najdeme nejvhodnější způsob.