SVP

SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU pro firmy

KDO K NÁM JEZDÍ, MÁLO PLATÍ

Co je SVP

Nabídka zvýhodněných služeb určená pro firmy, které požadují externí správu vozového parku (SVP). Veškeré starosti ohledně údržby vozidel včetně plánovaných i neplánovaných oprav, evidence a zajištění technických kontrol (STK), jsou postoupené do naší správy a poskytované za zvýhodněných provozně-finančních podmínek, které se sjednávají individuálně s ohledem na vozový park a požadavky klienta.

Jak to funguje

Vstup do programu je na základě smlouvy o spolupráci, která především zavazuje servis řádně pečovat o majetek (vozidla) klienta a nabízet lepší podmínky. Před uzavřením smlouvy jsou s klientem projednány všechny možnosti spolupráce a dojednány finanční i provozní podmínky. Uzavřením smlouvy klient poskytne veškeré důležité informace o vozidlech a jejich údržbě, aby bylo možné z naší strany nastavit optimální plán údržby a započít realizaci.

Nabídka služeb

  • elektronická správa vozidel, schvalování rozpočtů, fotodokumentace
  • hlídání termínů servisních prohlídek
  • kontrola a zajištění technických kontrol (STK, emise) 
  • přednostní kompletní servis pro osobní i dodávkové automobily
  • mobilita, servisní práce u klienta
  • zapůjčení náhradního osobního nebo dodávkového vozidla
  • zvýhodněné ceny na díly i servis
  • platby převodem 
  • kompletní řešení pojistných událostí
  • bezpečné parkovací a odstavné místo

PLATBY PŘEVODEM

Speciální nabídka pro firmy, které požaduji platby převodem na úhradu jak oprav vozidel, tak v případě pojistné události na uhrazení spoluúčasti, DPH a nadlimitu. Pokud jste firma a požadujete z provozních důvodů mít nastaven režim platby převodem, prosím o vyplnění níže uvedeného formuláře. Veškeré údaje budou zaslané na vedení společnosti pro ověření a následně po schválení vám odešleme směrový mail s informacemi o nastaveném platebním režimu

REGISTRACE FIREM

Postup registrace

Pro vstup do SVP je nutná registrace, která může být učiněná osobně u nás, nebo formou poptávkového formuláře. Na základě registrace vás budeme kontaktovat k projednání bližších informací a nastavení optimálních podmínek.

Prosíme o vyplnění všech polí pro řádnou registraci. Údaje budou odeslané na vedení společnosti pro kontrolu a následně Vám bude zaslán mail s dotazem možného kontaktování pro dojednání podmínek spolupráce.

Vámi poskytnuté údaje slouží výhradně jen k účelu dojednání podmínek poskytování služeb a nebudou použité k žádné další nevyžádané komunikaci ani cizím osobám.

Co doporučujeme

Pro optimální využití programu je vhodné se podívat na veškeré služby, které nabízíme, a podle toho naplánovat jejich využití. V případě, že nenajdete některou ze služeb, dejte nám vědět, budeme věc řešit individuálně.

Program není postavený na principu, že naše služby jsou drahé, takže si můžeme dovolit vám poskytnout nějaký finanční bonus, který jste si stejně v rámci zakázky předplatili. Jde více o individuální přístup a získání klientely, které se chceme věnovat počas celého roku.

Autoservis na rychlé opravy bez dlouhého čekání

Bezplatná výměna skla z pojištění

DOPORUČUJEME DALŠÍ SLUŽBY

Rychlé opravy během dne

Jsem servis, který opravu vašeho vozidla neodkládá na později, až bude mít čas, ale vynasnaží se vše provést v jeden den, popřípadě v co nejkratší možný termín. V případě nutné delší opravy máme pro vás náhradní vozidlo. 

Bezplatná výměna autoskel z pojištění

V případě nemožnosti provedení rychlé opravy formou scelení nabízíme výměnu autoskla jak z pojištění, tak i běžným způsobem, kdy přihlížíme k okolnostem dané situace klienta a najdeme nejvhodnější způsob.