AUTOMOBILOVÁ SKLA

OSOBNÍ | DODÁVKY | NÁKLADNÍ | AUTOBUSY | STROJE

NA KVALITĚ SKLA SKUTEČNĚ ZÁLEŽÍ

V naší nabídce naleznete originální automobilová skla pro osobní vozidla, nákladní i autobusy. Prioritou je prvotřídní kvalitu, každopádně si současně uvědomujeme důležitost cenové dostupnosti, proto poskytujeme také alternativní skla s technickými parametry srovnatelnými s originálními díly. 

Jsme hrdí na to, že spolupracujeme se špičkovými evropskými výrobci automobilových skel, jejichž produkty jsou standardně určeny pro prvovýrobní trhy a jsou synonymem vysoké kvality. Každé sklo, které nabízíme, podléhá přísným kontrolám – od výrobního procesu až po dvojí ověření naší firmou při příjmu do skladu a bezprostředně před instalací. 

 Základním kamenem naší služby je odbornost a pečlivé dodržování všech technologických standardů. S klidným svědomím můžeme říci, že v oblasti kvality a odbornosti děláme maximum a každý klient u nás může očekávat pouze to nejlepší. 

SMLUVNÍ OPRAVNA POJIŠŤOVEN

Bezstarostná oprava a výměna autoskel z pojištění

Máte prasklé nebo poškozené autosklo? Nechte starosti na nás! V rámci našeho smluvního vztahu s předními pojišťovnami nabízíme kompletní bezplatnou službu opravy nebo výměny autoskel pro naše klienty. Ať už jde o škodu krytou havarijním pojištěním, připojištěním, nebo povinným ručením, my se o vše postaráme za vás – a to bez jakýchkoli dodatečných požadavků na vaší straně. 

Jak to funguje? 

  • Bezstarostný proces: Jednoduše nás kontaktujte na infolince 844 999 999 nebo navštivte naši nejbližší provozovnu. Naši vyškolení zástupci převezmou veškerou administrativu a koordinaci s vaší pojišťovnou. 
  • Garance hladké likvidace: Díky našim smluvním ujednáním s pojišťovnami zajišťujeme rychlou a hladkou likvidaci pojistných událostí podle předem stanovených postupů. 
  • Kompletní servis: Od prvního kontaktu po konečnou opravu nebo výměnu autoskla – náš tým je zde, aby vám poskytl veškerou potřebnou podporu a informace. 

Proč si vybrat nás? 

  • Žádné papírování pro klienta: Zapomeňte na složité papírování a komunikaci s pojišťovnou. Vše zařídíme my. 
  • Odborná péče: Využijte služeb našich expertů, kteří jsou vyškoleni k poskytování kvalitních služeb s důrazem na detail a bezpečnost. 
  • Rychlá a efektivní řešení: Díky naší efektivní spolupráci s pojišťovnami zajistíme, že vaše auto bude co nejrychleji opět v perfektním stavu. 


Kontaktujte nás ještě dnes!
 

Zavolejte nám na infolinku 844 999 999 nebo navštivte některou z našich provozoven a my se o vše postaráme za vás. S námi je oprava nebo výměna autoskla snadná a bezstarostná.

ZÁRUKA KVALITY

Autoskla jsou v dnešní době neodmyslitelnou součástí automobilů. Nejenže poskytují výhled a komfort v interiéru, ale především nás chrání a slouží jako důležitý bezpečnostní prvek. V naší společnosti je prioritou poskytovat pouze kvalitní skla a zajišťovat rychlé dodání. Díky tomu jsou běžná autoskla vždy skladem, což umožňuje okamžitou výměnu bez čekání, nebo dodání již následujícího dne. Nabízíme širokou škálu autoskel přímo od výrobců, a proto jsme schopni ihned sdělit termín dodání a cenu.

V naší společnosti je pro nás prioritou poskytovat pouze kvalitní autoskla. Spolupracujeme přímo s výrobci, což nám umožňuje nabízet široký výběr skel a zajišťovat rychlé dodání. Naši zákazníci tak mohou mít jistotu, že získají kvalitní autosklo v co nejkratším čase.

ODBORNÁ VÝMĚNA

Jsme odborný servis na automobilová skla s bohatou historií od roku 1995. Během této doby jsme poskytli své služby tisícům vozidel a získali mnoho spokojených zákazníků. Naším hlavním cílem je odbornost našich vyškolených mechaniků a preciznost práce, kterou vykonáváme. Využíváme nejmodernější postupy a technologie lepení, které jsou důkladně prověřené. Díky nim jsme schopni nabídnout opravy automobilových skel nejvyšší kvality a uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Stali jsme se osvědčeným a důvěryhodným servisem pro automobilová skla. Naši vyškolení mechanici jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi potřebnými pro profesionální a pečlivou práci. S důrazem na detaily a kvalitu, které stojí za naším jménem, si zakládáme na spokojenosti našich klientů. 

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás jako váš věrný a profesionální partner v oblasti servisu automobilových skel.

Běžná výměna autoskla v případě lepení je 2-3 hodiny, do těsnící gumy (starší osobní vozidla a dodávky) do 30 minut.

Expresní výměna autoskel do hodiny!

DALŠÍ NABÍZENÉ SLUŽBY

Provádíme kalibrace kamer

Kalibraci kamer provádíme povinně po výměně čelního skla, které je vybavené tímto systémem, abychom zajistiti správnou funkčnost. Používáme nejnovějším zařízení TEXA RCCS 3, které již používá kalibrační softwarové šablony a 75” monitor s rozlišením 4K.

Zapůjčení náhradního vozidla bez účtování spotřeby PHM.

Našim klientům nabízíme po dobu opravy k zapůjčení náhradní vozidlo, kde v ceně je i spotřeba PHM, takže služba je poskytovaná zcela zdarma. Máme pro klienty připravená vozidla značky Škoda Fabia 3, která jsou u klientů v oblibě pro jednoduché a lehce naučitelné ovládání.