AUTOMOBILOVÁ SKLA

OSOBNÍ | DODÁVKY | NÁKLADNÍ | AUTOBUSY | STROJE

NA KVALITĚ SKLA SKUTEČNĚ ZÁLEŽÍ

Automobilová skla na osobní vozidla včetně nákladních a autobusů v originálním provedení, nebo cenově výhodnější s kvalitou dosahující stejných technických parametrů. Nabízíme skla především evropské produkce a spolupracujeme jen s předními výrobci, kteří dodávají skla do prvovýroby automobilových závodů a garantují vysokou kvalitu. Každé sklo prochází několika kontrolami, včetně námi prováděných při naskladnění a před samotnou montáží. Odbornost a dodržování technologických postupů je samozřejmost. Na kvalitě a odbornosti opravdu záleží!

SMLUVNÍ OPRAVNA POJIŠŤOVEN

BEZPLATNÁ VÝMĚNA Z POJIŠTĚNÍ

V rámci smluvního vztahu s pojišťovnami zajišťujeme bezplatnou výměnu / opravu / autoskel z havarijního pojištění, připojištění a z povinného ručení. Na základě smluvních ujednání není na klienta kladen žádný požadavek. Vše je zajištěno v podobě kompletní služby z naší strany. Celá pojistná událost probíhá v součinnosti s postupy jednotlivých pojišťoven, kde je garance bezproblémové likvidace.

Jak postupovat

Stačí jen zavolat na naši infolinku 844 999 999 nebo osobně navštívit naši nejbližší provozovnu, kde za Vás  jednoduše a bezstarostně celou pojistnou událost vyřešíme.

Tým vyškolených zástupců Vám poskytne veškeré informace a zajistí vše potřebné pro řádnou a bezproblémovou likvidaci pojistné události. Po celou dobu Vám budou nápomocni.

Potřebné doklady k vyřízení

V podstatě je potřeba jen základní dokumentace, viz níže. Protože většina motoristů ani netuší, za jakých podmínek má uzavřené pojištění, doporučujeme prostudovat nebo vzít sebou pojistnou smlouvu. 

ZÁKLADNÍ DOKUMENTACE:
1)  Malý technický průkaz 
2)  Řidičský průkaz 
3)  Platnou “zelenou” kartu 

U některých pojišťoven je zapotřebí: 

4)  Velký technický průkaz

Zástupci na našich kontaktních místech vám rádi poradí a upřesní, co bude potřebné doložit k pojistné události.  

ZÁRUKA KVALITY

Autoskla jsou dnes již neodmyslitelně důležitou součástí automobilů a zajišťuji nám nejen výhled a komfort v interiéru, ale především nás chrání, takže jsou zároveň velice důležitým bezpečnostním prvkem. Naší prioritou je poskytovat jen kvalitní skla a rychlost jejích dodání, proto jsou běžná skla stále skladem, takže můžeme nabídnou okamžitou výměnu bez čekání, nebo k dodání do druhého dne. Máme v nabídce velice bohatou škálu autoskel přímo od výrobců, takže vám termín dodání a cenu sdělíme ihned.

ODBORNÁ VÝMĚNA

Jsme odborný servis na automobilová skla již od roku 1995, takže za tu dobu námi prošlo tisíce vozidel a spokojených klientů. Zakládáme si na odbornosti vyškolených mechaniků a precizně odvedené práci. Používáme nejmodernější postupy a technologie lepení, které jsou prověřené, abychom nabídli co nejkvalitnější opravu k uspokojení i těch nejnáročnějších klientů. 

Běžná výměna autoskla v případě lepení je 2-3 hodiny, do těsnící gumy (starší osobní vozidla a dodávky) do 30 minut.

Expresní výměna autoskel do hodiny!

DALŠÍ NABÍZENÉ SLUŽBY

Po registraci Vám bude připsán počáteční kredit 300 Kč!

Registrovaný klient získá u nás při každém nákupu určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy, nebo získání zvýhodněných nabídek.

Zapůjčení náhradního vozidla bez účtování spotřeby PHM.

Našim klientům nabízíme po dobu opravy k zapůjčení náhradní vozidlo, kde v ceně je i spotřeba PHM, takže služba je poskytovaná zcela zdarma. Máme pro klienty připravená vozidla značky Škoda Fabia 3, která jsou u klientů v oblibě pro jednoduché a lehce naučitelné ovládání.